Knyga dovana

 • 29.00 Euro €
 • Publikavimo data: 2017/04/29
  • Visi miestai, Visa Lietuva, Lietuva

www.knygadovana.lt

Kaip gimė KNYGA DOVANA?
Prasidėjus šventiniam pirkimo bumui blaškėmės ieškodami dovanų – kuo gi šiemet nudžiuginti artimuosius, kai viskas tapo taip prieinama ir pasiekiama, kai vis mažiau mėgaujamės dovanojimo teikiamu džiaugsmu, o nykstant netikėtumui, dar mažiau nustembame gavę dovaną. Šiuolaikinių technologijų pasaulyje viskas pasiekiama ir viskas žinoma, atrodytų, kad stebuklai jau įtraukti į raudonąją knygą, ir ne ties dovanos kaspino asociacija. Taip gimė idėja – sukurti ypatingą dovaną, kuri yra ir staigmena ir nustebimas, ir jausmas ir apčiuopiamas daiktas.

Kodėl KNYGA DOVANA?
Tai ypatinga dovana, grąžinanti dovanojimo džiaugsmą. Knygos puslapiuose slepiasi ypatinga istorija – žmogaus, kuriam ji skirta istorija. Tai daugiau nei puslapiai - tai jausmai, išgyvenimai, prisiminimai. Jūs dovanojate ne knygą, Jūs dovanojate jausmą – nustebimą, kai dovaną gaunantis asmuo atpažįsta save, artumą – kai asmuo versdamas puslapius supranta, koks ypatingas jis yra Jums, kiek daug brangių prisiminimų Jus sieja.

Kokiomis progomis KNYGA DOVANA yra geriausia dovana?
Knyga dovana tinkama dovanoti visomis progomis: gimtadienio, sukaktuvių, mokyklos ar studijų baigimo, vestuvių, vaikelio gimimo, krikštynų, ir daugeliu kitų, tačiau svarbiausia, kad dovanoti ypatingą dovaną, juk net nereikia progos – užtenka Jūsų noro nustebinti artimą, brangų žmogų.

Kaip tai veikia?
Užpildote užklausos formą. Mes susiekiame su Jumis ir pateikiame klausimyną (knygos unikalumo negalėtume pasiekti be Jūsų bendradarbiavimo).
Klausimyną rekomenduojame užpildyti neskubant, be to, Jums pateikiami pavyzdiniai atsakymai, kuriais galima pasinaudoti.
Jūsų pateikti atsakymai kūrybinėse dirbtuvėse aprengiami pasakojimo rūbu, papuošiami nuotaikingomis iliustracijomis ir visa tai apsigyvena Jūsų knygos puslapiuose.
Knyga iškeliauja pas Jus, kad būtų įteikta Jūsų artimam ir brangiam žmogui.

Teigiamos emocijos prasideda jau pildant klausimyną, kai pasineriate į bendrus prisiminimus taigi dalyvaujate knygos kūrime, todėl tai – Jūsų knyga, Jūsų artimam žmogui.

Techninė specifikacija: Standartinė knyga: 36 puslapių teksto su iliustracijomis (puslapio pavyzdžių galite rasti mūsų foto galerijoje), kieti viršeliai, A4 formatas. Galime įgyvendinti pačius įvairiausius Jūsų pageidavimus, susijusius su knygos dydžiu viršeliu, puslapių skaičiumi, iliustracijomis.


El.paštas: dovanaknyga@gmail.com
Telefonas: +370 602 25809
WWW adresas: www.knygadovana.lt
Result 0 votes
Knyga dovana
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Naudinga informacija

 • Išvenkite apgavystės, veikiantis vietos mastu arba mokėdami per PayPal
 • Niekada nemokėkite per Western Union, Moneygram ar kitas anonimines apmokėjimo tarnybas
 • Nepirkite ir neparduokite už savo šalies ribų. Nepriimkite kasos čekius iš už jūsų šalies
 • Ši svetainė yra niekada nedalyvauja sandėriuose ir netvarko apmokėjimų, pristatymo, neužtikrina operacijų, neteikia sąlyginių įsipareigojimų paslaugų ir nesiūlo "pirkėjo apsaugos" ar "pardavėjo sertifikatų"

Susijusios aukcionai

 • Pasiūlymas tarp rimto ir sąžiningo asmens su garantija

  Pasiūlymas tarp rimto ir sąžiningo asmens su garantija

  Knygos, kinas Dūkštas (Utenos apskritys) 2021/09/13 69800.00 Euro €

  Bankas jus atmeta ir jūs norite gauti paskolą, kad patenkintumėte savo poreikius, jokių problemų. Kad ir kokia būtų jūsų finansinė padėtis. Mes jums siūlome 5 000–10 000 000 eurų hipotekos paskolų, verslo paskolų, tarptautinių paskolų, asmeninių pask...

 • Sužinok savo ateitį!

  Sužinok savo ateitį!

  Knygos, kinas Vilnius (Vilniaus apskritys) 2020/09/01 Pasitarti su pardavėju

  elesoul.eu - tai elektroninė parduotuvėlė, kuri gali padėti jums rasti mylimus, įdomius ir padedančius atskleisti savo ypatumus ar gebėjimus daiktus, bei pačiam geriau pažinti save. Šioje parduotuvėlėje rasi įvairias pranašavimo kortas: taro, orakulo...

 • Knyga dovana mamai

  Knyga dovana mamai

  Knygos, kinas Vilnius (Vilniaus apskritys) 2018/09/01 70.00 Euro €

  Nėra ypatingesnės, nuoširdesnės ir labiau stebinančios dovanos už knygą, kurios puslapius versdama Jūsų mama atpažins savo gyvenimo istoriją ir tuo pat metu pajus Jūsų begalinę padėką už viską, ką suteikė Jums – rūpestį, šilumą, meilę, patį gyvenimą....

NEMOKAMI SKELBIMAI REKVIZITAI

Nemokami skelbimai

ATN BUS RENT, UAB
Adresas: Rugių g. 4A, Vilnius
Įmonės kodas: 123910776
PVM mokėtojo kodas: LT239107716
Tel.: +37062291111
El. paštas: info@atnbusrent.lt
Banko sąskaita: LT287044060005314321

Personalo atranka:

Dalia Zibrovė +370 614 40000
Finansai: +370 660 72222
Direktorius:
Vladimir Zibrov +370 611 10000
NEMOKAMI SKELBIMAI NAUJIENOS
 

DARBO LAIKAS 

I-V: 08:00 – 17:00

VI: Nedirbame

VII: Nedirbame


SOCIALINIAI TINKLAI 

Ačiū, kad pasirinkote Nemokami skelbimai!

Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:


facebook puslapis twitter puslapis Google maps
Visos teisės saugomos. © 2023 Nemokami skelbimai – ATN BUS RENT, UAB
Privatumo politika