Parduodamas jaukus namas Kretingos raj

  • 165800.00 Euro €
  • Published date: 2020/12/12
  • Modified date: 2021/01/07
    • Pryšmančių Km, Kretinga, Klaipėdos apskritys, Lietuva

PARDUODAMAS GYVENAMASIS NAMAS, KURIAME TAIP PAT GALIMA VYSTYTI KOMERCINĘ VEIKLĄ.

Namas Pryšmančiuose, Kretingos r. Centro g.

Pirmame aukšte įrengtos gyvenamosios patalpos - erdvi svetainė, virtuvė, miegamasis, vonios kambarys, darbo kambarys ir drabužinė. Antrame aukšte - įrengti 3 miegamieji, virtuvėlė, vonios kambarys. Taip pat antrame aukšte įrenginėjami papildomi miegamieji.

ŠIS OBJEKTAS PUIKUS PASIRINKIMAS NORINTIEMS INVESTUOTI.

Apie objektą:
Į namą veda medinės durys, pro jas pateksite į jaukų prieškambarį, kuriame rasite pakankamai vietos paltams ir batams. Erdvi svetainė, kurioje yra įrengtos valgomojo ir poilsio zonos leis Jums patogiai priimti svečius. Į virtuvę galite patekti iš koridoriaus arba tiesiai iš svetainės. Virtuvė labai tvarkinga, integruota buitinė technika (viryklė, orkaitė, indaplovė), taip pat yra valgomojo zona šeimai. Yra įrengtas atskiras tualetas svečiams. Taip pat pirmame aukšte yra erdvus pagrindinis miegamasis su atskiru vonios kambariu. Iš prieškambario galite patekti į drabužinę ir darbo kambarį, kuris nesunkiai gali virsti dar vienu miegamuoju.
Į antrą aukštą pakilsite ąžuoliniais laiptais. Antrame aukšte yra padaryti trys miegmieji kambariai, virtuvėlė, du vonios kambariai, koridoriuje rasite sieninę spintą. Šiuo metu miegamuosiuose įrengtos vietos patogiai apsistoti dešimčiai žmonių. Pro antrojo aukšto langus atsiveria nustabus vaizdas į mišką. Namas parduodamas su dalimi baldų (pagal susitarimą) ir buitine technika.
Taip pat įrenginėjamos ~160kv (~80kv pirmame aukšte, ~80kv - antrame) patalpos, tinkamos įrengti daugiau miegamųjų, konferencijų ar pobūvių salę ir panašiai.

Po namu yra 50kv rūsys, kieme yra 2 garažai ir sandėliukas, kuriame planuojama padaryti katilinę. Prie namo yra pastatytas priestatas, kuriame galima įsirengti pirtelę.

Namas apšiltintas 15cm poliesteroliu, geras bituminis stogas. Pagrindinis šildymas yra skystu kuru (40kW pečius), taip pat galima šildyti kietu kuru. Šildymo kaina atsieina iki 1000e per metus. Taip pat yra likusi senovinė krosnis svetainėje. Vandentiekis ir kanalizacija yra cenriniai, tačiau yra ir šulinys.

Namą supa išpuoselėta aplinka - prie namo išklotos trinkelės, apsodinti želdiniai. Taip pat teritorijoje yra sodas kuriame auga jau suaugę vaismedžiai, pastatytas stiklinis šiltnamis. Iškastas 4a dydžio tvenkinys, galima auginti žuvis. Jei 71a negana - yra galimybė išsipirkti daugiau žemės.


Namas yra strategiškai labai patogioje vietoje - iki Palangos vos 7km, Kretinga už 6km, Klaipėda - 30km.
Labai rami vieta, draugiški kaimynai. Puiki vieta norintiems vystyti kaimo turizmą, trumpalaikę ar ilgalaikę kambarių nuomą, užsienyje labai populiarų Bed&Breakfast verslą, pobūvius ar mini viešbutį.

KAINA NEGALUTINĖ, DERINAMA PO APŽIŪROS.

Turite klausimų ar norite apžiūrėti? Skambinkite 865868229

https://www.aruodas.lt/namai-kretingoje-prysmanciu-k-centro-g-parduodamas-gyvenamasis-namas-kuriame-taip-2-1336465/


Telefonas: 865868229
El.paštas: zivilebaltrunaite@gmail.com
Vote
Result 0 votes
Živilė
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1398 numeriu, su tekstu skmu 4174, zinutes kaina 0,50 Eur

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai