Papildomas darbas

  • 1000.00 Euro €
  • Published date: 2019/01/18
    • Visi miestai, Visa Lietuva, Lietuva

Kviečiu nemokamai prisijungti prie mano "Prouve" komandos, kuri savo asortimente turi puikių kvepalų bei buitinės chemijos Jūsų namams už prieinamą kainą kiekvienam. Išbandykite produkciją 25% pigiau bei užsidirbkite papildomai, o įdėjus pastangų gaukite ir pastovų atlyginimą. Kompanija Lietuvoje tik nuo 2017m. Gegužės mėnesio, todėl karjeros galimybės labai didelės.

1. Jūs galite tik užsiregistravę, pirkti visą produkciją sau ir savo šeimai SAVIKAINA. Tokiu būdu sutaupote šeimos biudžetą.
Nuo katalogo kainos pigiau yra -25%. O nuo parduotuvėse esančių pvz kvepalų, Jūs sutaupote 10 KARTŲ !!! (Pvz.: Prouve kvepalai kainuoja iki 10 eur, parduotuvėje nuo 100 eur) Skirtumas dar toks - Prouve Jūs gaunate KVEPALUS, o parduotuvėse tualetinis vanduo ir parfumuotas vanduo.

2. Galite sujungti pirmąjį variantą su antruoju. Perkate sau + parodote draugams arba bent įdedate kelis skelbimus per dieną, tiesiog kada turite laiko. Parduodate - uždirbate. Tad Jums lieka skirtumas nuo savikainos ir katalogo kainos.

3. Trečiasis variantas reikalauja kantrybės ir noro iš tiesų dirbti. Čia galite sujungti visus tris variantus. Pirkti sau + parduoti draugams + pareklamuoti kompaniją kitiems. Už tai kad reklamuojame kompaniją kitiems, tai yra užregistruojame kitus žmones į kompaniją mes gauname pinigus už padarytą reklamą. Draugai gali apsipirkti tai pat kaip ir Jūs, tačiau Jūs jų neprarandate kaip klientų, jie tampa Jūsų verslo partneriai. Kada Jūsų užregistruojate draugus ir kuomet jie pradeda pirkti sau, arba tai pat parodo savo draugams produktus, tada Jūs gaunate premiją. Kuo daugiau draugų, tuo didesnė premija, kadangi Jūs padarote didelį darbą - reklamuojate kompaniją.
Reklamą galite daryti visur ir visaip.Pasidalinti socialiniuose tinkluose informacija, papasakoti realiai savo draugams, kur ir kaip tik sugalvojate.

Galite pasirinkti variantą, kurį norite arba visus vienu metu. Tai Jūsų pasirinkimas.


Telefonas: +37064794198
El.paštas: renatukas96@yahoo.com
WWW adresas: www.facebook.com/Prouve.Renata/
Vote
Result 0 votes
Renata
0 votes
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1398 numeriu, su tekstu skmu 2814, zinutes kaina 0,50 Eur

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai